MUKS Widzew łódź

GROT Widzew Łódź - AZS Politechnika Korona Kraków

20 lis 2022 | 14:15

9 kolejka - 19 listopada 2022

Zabrakło siły ognia. Kolejną porażkę zanotowały koszykarki Widzewa. Tym razem uległy we własnej hali AZS Politechnika Korona Kraków 45:68 (15:16, 6:16, 11:24, 13:12). Punkty dla Widzewa zdobyły: Kudelska 25, Janicka 6, Piątek 4,  Miazek i Yunisova po 3, Gortat i Pawlak po 2, Józefowicz i Kacprzyk-Rosiak po 0.
Gospodynie podjęły walkę o zwycięstwo, ale im dłużej trwało spotkanie tym trudniej przychodziło zdobywanie punktów. Do przerwy przyjezdne uzyskały 11 punktową przewagę. Poprawiły wynik jeszcze w trzeciej kwarcie i było pozamiatane. Przegrana tablica 29:41 i 25 wymuszonych strat. Na otarcie łez, kolejny dobry wynik uzyskała Ania Kudelska. Wyłączona w ataku, odcinana od podań Piątek. Przy braku wsparcia od koleżanek, Kudelska sama meczu nie wygra.