Sponsorzy główni:
MUKS Widzew łódź

Wreszcie zwycięsko: Widzew Łódź vs PZU Ślęza II MOS Wrocław 64:57 (13:20, 19:9, 18:17, 14:11)

29 paź 2023 | 17:20

Widzewianki odniosły swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023/2024 pokonując w Łodzi PZU Ślęzę II MOS Wrocław 64:57.

Emocjonujący mecz lepiej rozpoczęły wrocławianki, które po pierwszej kwarcie prowadziły 7 punktami. Nasza zawodniczki zaprezentowały jednak dzisiaj niezłomną wolę walki i wygrały 3 kolejne kwarty pokonując ostatecznie rywalki i dając dużo radości łódzkiej publiczności.

Kolejne spotkanie Widzew rozegra dopiero 15. listopada, a gospodarzem spotkania RMKS Xbest Rybnik.

Widzew Łódź vs PZU Ślęza II MOS Wrocław 64:57 (13:20, 19:9, 18:17, 14:11)

Widzew Łódź: Kudelska 13, Gzinka 13, Bołbot 9, Janicka 8, Bandoch 6, Zajączkowska 6, Sierakowska 5, Grudzień 4, Graczyk, Kurzawska, Rok, Szeklicka

PZU Ślęza II MOS Wrocław: Mońko 19, Łata 13, Brzycka 6, Mielnicka 5, Pająk 5, Suwała 4, Wowra 3, Mielczarek 2, Furman, Murat, Surowiec