Za nami gala z okazji 100-lecia Łódzkiego Związku Koszykówki
Zapisz się do newslettera Widzew Kosz
W Pałacu Poznańskiego w Łodzi odbyła się w środę uroczysta gala z okazji 100-lecia Łódzkiego Związku Koszykówki.
Na uroczystości tłumnie pojawili byli i obecni trenerzy, sportowcy, działacze i inne persony zasłużone dla rozwoju koszykówki w województwie łódzkim. Wśród przybyłych nie zabrakło oczywiście osób obecnie lub w przeszłości związanych z MUKS Widzew Łódź. Co ciekawe, wydarzenie prowadziła Karolina Filipkowska – była koszykarka czerwono-biało-czerwonych.
Kulminacyjnym momentem tego dnia było wręczenie 100 medali uznania na obchodzone stulecie. Tutaj również nie zabrakło przedstawicieli widzewskiego basketu. Za wkład w budowę koszykówki w Widzewie i działalność trenerską odznaczony został wieloletni prezes sekcji Ryszard Andrzejczak. Ponadto medale odebrali związani obecnie z MUKS: trenerka Anna Chodera, wieloletni działacz Henryk Tomporek oraz jeden z twórców sekcji, trener i działacz Krzysztof Drążczyk.
Serdecznie gratulujemy wyróżnień obecnym reprezentantom MUKS, a także tym, którzy w przeszłości przyczynili się do budowy siły widzewskiej koszykówki!
Foto: Michał Żukowski Fotografia Sportowa
Kolejne artykuły:
-
MUKS Widzew Łódź w Orlen Basket Lidze Kobiet 2026/2027
31.05.2026 | 12:00 -
Wiosenny Turniej Koszykówki dziewcząt U13
22.05.2026 | 08:25 -
Ostatni wyjazd sezonu
01.05.2026 | 14:25 -
M. Misiuk: "Nie mamy się czego wstydzić"
01.05.2026 | 12:50 -
ŁKA Partnerem MUKS Widzew Łódź
01.05.2026 | 09:38 -
Finał nie dla Widzewa
30.04.2026 | 21:38 -
Przed nami derby o finał!
28.04.2026 | 19:55 -
M. Misiuk: "Musimy grać kombinacyjnie"
27.04.2026 | 19:43 -
Derby dla Widzewa! W środę gramy o awans!
27.04.2026 | 09:53 -
Derby o być albo nie być
24.04.2026 | 18:34