Sponsorzy główni:
MUKS Widzew łódź

Pechowa porażka w ostatniej sekundzie - Widzew Łódź : Lider Swarzędz 63:64

19 paź 2023 | 09:22

Widzew przegrał z Liderem Swarzędz 63:64 (16:17, 9:14, 25:18, 13:15) w pierwszym domowym meczu sezonu 2023/2024 I Ligi Kobiet. Kibice w Hali Parkowej obejrzeli emocjonujące widowisko, które rozstrzygnęło się pechowo dla naszej drużyny w ostatniej sekundzie meczu celnym rzutem Magdaleny Ratajczak.

Pierwsze dwie kwarty meczu należały do drużyny Lidera Swarzędz, które po pierwszej połowie meczu prowadziły 31:25. W drugiej połowie znacznie lepiej zaczęły Widzewanki prowadzone przez rozgrywającą bardzo dobry mecz Anię Kudelską. Trzecia kwarta zakończona wynikiem 25:18 dla Widzewianek wlała nadzieję na zwycięstwo w serca kibiców czerwono - biało - czerwonych. Gdy na 6 sekund przed końcem spotkania z bliska dla Widzewa trafiła Joanna Szeklicka wydawało się, że nasza drużyna będzie w stanie dowieźć zwycięstwo w tym meczu. Niestety w ostatniej akcji, na sekundę przed końcem spotkania, trafiły rywalki i to one zabierają ze sobą 2 punkty.